ghafele
13 بهمن 1401 - 19:34

بهره‌برداری از ۱۴ طرح آبرسانی در خلخال

خلخال- همزمان با دومین روز از ایام‌الله دهه فجر و به همت بسیج سازندگی ۱۴ طرح آبرسانی در خلخال افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل عصر پنجشنبه در آئین بهره‌برداری از این طرح‌های آبرسانی در روستای «لومه‌دشت‌» خلخال اظهار کرد: آبرسانی به این روستاها با همکاری قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) انجام شده و بیش از چهار میلیارد تومان برای این پروژه هزینه شده است.

سردار غلامحسین محمدی اصل با بیان اینکه طرح‌های آبرسانی به همت بسیج سازندگی و قرارگاه امام حسن مجتبی (ع) در سطح استان ادامه دارد، تصریح کرد: ۴۵۴ روستا در ۲ سال آینده از نعمت آب شرب پایدار و سالم بهره‌مند خواهند شد.

وی گفت: خدماتی که سپاه و بسیج سازندگی انجام می‌دهد، خدمات با محوریت محرومیت‌زدایی است که نشان از مردم‌داری و مردم‌یاری سپاه و حرکت‌های تحول‌آفرین سازندگی در کشور و مناطق محروم است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل افزود: در کنار اجرای پروژه‌های مختلفی که مجموعه سپاه و بسیج استان بر عهده دارند، در عرصه‌های مختلف نیز مشارکت این مجموعه توانسته مسیر پیشرفت و توسعه را در استان هموار کند.

محمدی اصل همچنین در یادواره ۱۱ شهید روستای «شال خلخال» خاطرنشان کرد: مکتبی که شهدا در آن به اوج عزت و عظمت دست یافتند، مکتب الهام گرفته از سیدالشهدا (ع) است که عزت را بر ذلت ترجیح داد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: مجموعه نیروهای نظامی در سطح استان اردبیل با تمام وجود خود تلاش می‌کنند تا از این مرز و بوم دفاع کنند و ما به صراحت اعلام می‌کنیم تا زمانی که زنده‌ایم و خون در بدن داریم از حیثیت، شرافت و نوامیس این مردم دفاع می‌کنیم.

محمدی اصل بیان کرد: دشمن امروز در صدد تاراج داشته‌ها، سرمایه‌های معنوی و فرهنگی انقلاب اسلامی است اما هوشیاری نیروهای انقلابی، ارزشی و حزب‌اللهی اجازه نخواهد داد تا این تاراج به معنای حقیقی شکل بگیرد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل دهه فجر را، دهه رهایی ملت ایران از ظلم و ستم و استبداد عنوان کرد و ادامه داد: باید از این دهه برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی استفاده کنیم تا به معنای واقعی در جهاد تبیین حرکت‌ها و برنامه‌ریزی‌ها به شکل درست انجام شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1015643