ghafele
13 مرداد 1401 - 16:04

افتتاح و کلنگ‌زنی ۶۳۵ پروژه عمرانی در استان بوشهر

بوشهر- دبیر ستاد هفته دولت در استان بوشهر از افتتاح و کلنگ‌زنی ۶۳۵ پروژه عمرانی در استان بوشهر طی هفته دولت خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، رقیه زنگنه نژاد ظهر پنجشنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: دوم تا هشتم شهریور ماه هر سال همزمان با سالروز شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت نام‌گذاری شده است.

خبرنگار مهروی اضافه کرد: از نیمه دوم مردادماه تا روزهای منتهی به هفته دولت مدیران دستگاه‌ها و فرمانداران شهرستان‌های استان بوشهر برای برگزاری هرچه بهتر بزرگداشت این هفته هم افزایی و تعامل داشته باشند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری بوشهر و دبیر ستاد هفته دولت در این استان تاکید کرد: مدیران از ظرفیت بسیار خوب روابط عمومی‌ها که در اختیار آنها است برای اطلاع رسانی و معرفی اقدامات انجام شده در یکسال اخیر به مردم استفاده کنند.

زنگنه‌نژاد با یادآوری اینکه امسال در پایان نخستین سال فعالیت دولت مردمی آیت‌الله رئیسی هفته دولت گرامی‌داشته می‌شود، گفت: رئیس جمهور بر لزوم اطلاع رسانی و گزارش دادن به مردم تاکید فراوانی دارند و دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر از ظرفیت رسانه‌ها و فضای مجازی بخوبی در این مسیر استفاده کنند.

علاوه بر این تاکنون افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۶۱ پروژه اقتصادی و سرمایه‌گذاری به دبیرخانه بزرگداشت هفته دولت اعلام شده است که انتظار می‌رود به واسطه این پروژه‌ها چهار هزار و ۳۰۰ شغل در این استان ایجاد شود

منبع: مهر
شناسه خبر: 533144