ghafele
15 مرداد 1401 - 00:16

جنبش نجبای عراق: گروه‌های مقاومت فلسطین رژیم صهیونیستی را شوکه کردند

تهران- ایرنا- جنبش نجبای عراق جمعه شب در بیانیه‌ای اعلام کرد که گروه‌های مقاومت فلسطین با پاسخ به رژیم صهیونیستی، تل آویو را شوکه کردند.

به گزارش ایرنا از المیادین،   اکرم الکعبی دبیرکل جنبش نجبای عراق خطاب به نیروهای مقاومت فلسطن اعلام کرد: ما در آمادگی کام هستیم، چرا که نبرد در غزه، همان نبرد همه ماست.

وی خطاب به فلسطینی‌ها گفت: تمام محور مقاومت در کنار شما ایستاده و از شما حمایت می‌کنند.

الکعبی همچنین تصریح کرد: گروه‌های مقاومت فلسطین با اتحاد و یکپارچگی در پاسخ به تجاوزگری رژیم صهیونیستی، این رژیم را شوکه کرده‌اند.

سخنان دبیرکل جنبش نجبای عراق پس از آن بیان می‌شود که گردان‌های قدس شمار موشک‌های شلیک شده به اسرائیل در نخستین پاسخ به ترور مقام ارشد جنبش جهاد اسلامی را ۱۰۰ عدد اعلام کرد.

ارتش رژیم صهیونیستی نیز تأیید کرد که ۸۰ موشک از غزه شلیک شده که ۴۶ فروند از آن به اسرائیل رسیده و تنها ۳۳ موشک رهگیری شده است.

به دنبال شلیک موشک‌های مقاومت به سرزمین‌های اشغالی، موجی از وحشت در میان صهیونیست‌ها حاکم شده است، به طوری که شهرداری تل آویو و یافا از بازگشایی پناهگاه‌ها به روی صهیونیست‌ها خبر دادند.

این موشک‌ها پس از آن شلیک می‌شود که ارتش رژیم صهیونیستی روز جمعه چند منطقه نوار غزه را هدف حملات هوایی خود قرار داد که در جریان آن تاکنون دست‌کم ۱۰ فلسطینی از جمله یک کودک پنج ساله شهید و ۵۵ نفر دیگر زخمی شده اند.

منبع: ایرنا
شناسه خبر: 538140