ghafele
08 مرداد 1401 - 19:41

قرارداد همکاری میان فروشگاه رفاه و اداره کل اوقاف

مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در قالب طرح شمیم حسینی در آستانه ماه محرم برگزار شد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بار دیگر مراسم امضای تفاهم‌نامه همکاری میان شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران در قالب طرح شمیم حسینی در آستانه ماه محرم، پنجم مرداد ماه سال جاری با حضور دکتر محمدرضا نمازی مدیرعامل شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه و جمعی از مدیران بلندپایه و کارشناسان طرفین قرارداد در محل ستاد مرکزی این بنگاه اقتصادی خصوصی برگزار شد.

خبرگزاری مهرسال جاریجزئیات قرارداد همکاری رفاه و اداره کل اوقاف و امور خیریه تهران

جزئیات قرارداد همکاری رفاه و اداره کل اوقاف و امور خیریه تهرانجزئیات قرارداد همکاری رفاه و اداره کل اوقاف و امور خیریه تهرانتهیه کالاهای اساسی مایحتاج اماکن مذهبی، تکایا، حسینیه‌ها، مساجد و امامزاده‌های استان تهران در آستانه ماه محرم در جهت برگزاری آیین‌ها و مراسمات مذهبی توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه از جمله مفاد قرارداد همکاری رفاه و اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران است.

مراسماتشرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه با ارائه طرح‌ها، تسهیلات و خدمات مختلف چه به صورت مستقیم و چه با همکاری مجموعه‌های دیگر سعی داشته تا با استفاده از ظرفیت خود یک کمک‌رسان معیشتی برای مردم شریف ایران باشد و در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی نیز همانند سایر زمینه‌ها الگو باشد.

امروزه این ظرفیت در فروشگاه‌های رفاه ایجاد شده که در مقیاس کشوری بتواند همکاری کاربردی و موثری را در جهت اعتلای اقتصادی و رفاهی مردم با شرکت‌ها، مجتمع‌ها و سازمان‌های کلیدی و مهم کشور داشته باشد.

ایجاد شدهاین مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

خبرگزاری مهر

منبع: مهر
شناسه خبر: 500189