ghafele
05 بهمن 1401 - 12:07

ساختمان اداری هلال احمر شهرستان بن در دهه فجر افتتاح می‌شود

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: با پیگیری‌های انجام شده و حمایت مرکز، مکان و نیروی انسانی اداره هلال‌احمر در شهرستان بن تامین شده است و در دهه فجر افتتاح می‌شود.

مسعود مثنوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد از افتتاح ساختمان اداری جمعیت هلال احمر در شهرستان بن در دهه فجر خبر داد و گفت: تا کنون تنها یک پایگاه امدادی در این شهرستان به مردم خدمت‌رسانی می‌کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری افزود: روال قانونی دریافت مجوز احداث ادارات شهرستانی به گونه‌ای است که مکان از مرکز و نیروی انسانی از طریق استان تامین شود و در قدم اول دفتر نمایندگی جمعیت در شهرستان دایر و بعد از چند سال این دفتر به اداره تبدیل شود.

وی ادامه داد: با پیگیری‌های انجام شده و حمایت مرکز، مکان و نیروهای انسانی تامین شد و اداره شهرستانی هلال‌احمر در دهه فجر به صورت مستقل در شهرستان بن افتتاح می‌شود.

مثنوی با اشاره به پروژه ساخت آشیانه امداد هوایی در شهرکرد، توضیح داد: پروژه در مراحل پایانی است اما شرایط جوی پایان کار را به تعویق انداخته است.

وی افزود: امکان انجام برخی کارهای عمرانی مانند نقاشی و نصب سردر و... به علت سرمای بی‌سابقه روزهای اخیر وجود ندارد و ادامه عملیات از کیفیت کار می‌کاهد لذا با بهبود شرایط جوی در اولین فرصت تا قبل از پایان سال این پروژه نیز افتتاح می‌شود.

پایان پیام/ ۶۸۰۳۶

منبع: فارس
شناسه خبر: 996992