ghafele
10 بهمن 1401 - 14:51

دشمن در تلاش است مانع رسیدن نوجوانان ما به قله‌های موفقیت شود

وزیر آموزش و پرورش گفت: امروز همه دستاوردهای کشور با همت جوانان ما به دست آمده و دشمنان در تلاشند تا مانع رسیدن نوجوانان و جوانان ما به قله‌های موفقیت شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر، جشن فرزندان انقلاب با حضور ١٢ هزار دانش آموز تهرانی با حضور حجت الاسلام احمد صالحی رئیس مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش، سید عباس جوهری فرماندار تهران، علیرضا کریمیان مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران به همراه جمع کثیری از فرهنگیان و مسئولین کشوری و لشگری در سالن ١٢ هزار نفری استادیوم آزادی برگزار شد.

وزیر آموزش و پرورش در این مراسم ضمن تبریک ایام ماه رجب و دهه فجر پیروزی انقلاب اسلامی گفت:: انقلاب اسلامی به ما آموخت که بگوییم «ما می توانیم» و امروز همه دستاوردهای کشور با همت جوانان ما به دست آمده و دشمنان در تلاشند تا مانع رسیدن نوجوانان و جوانان ما به قله‌های موفقیت شوند که دانش آموزان باید با آگاهی و امید در مسیر موفقیت‌ها گام بردارند.

حجت الاسلام و المسلمین صالحی نیز در این برنامه ضمن ابلاغ سلام ویژه رئیس جمهور به دانش آموزان و فرهنگیان خطاب به دانش آموزان حاضر گفت: نوجوانان عزیز یادتان باشد که همه شما، امام رضایی هستید و این مرز و بوم، شهید حاج قاسم سلیمانی را داشته که همه شما نوجوانان مکتب سلیمانی هستید. وی خاطرنشان کرد: رویش انقلاب به دست همه شما نونهالان انقلاب اسلامی است.

علیرضا کریمیان؛ مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نیز در این مراسم ضمن تبریک طلیعه دهه مبارک فجر و ادای احترام به شهدا به ویژه ٣۶ هزار شهید دانش آموز و ۵ هزار معلم شهید گفت: این همایش‌های پرشور و برنامه‌های دهه فجر کمک می‌کند تا تاریخ انقلاب و واقعیت‌های تاریخی خودمان را برای نسل جوان بازگو کنیم.

وی با اشاره به حضور پرشور دانش آموزان در این مراسم افزود: پیروزی انقلاب اسلامی یک نقطه عطف تاریخی مهم در کشورمان است که در طول تاریخ سابقه نداشته و امروز به مناسبت گرامی داشت این اتفاق مبارک در این مراسم حضور یافته ایم و امیدواریم سالیان سال با جشن و شادی و در کنار هم این روز را جشن بگیریم و همچون همیشه تجدید میثاق دوباره ای با آرمان‌های امام خمینی (ره) و شهدای اسلام و انقلاب داشته باشیم.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در پایان از همکاری تمام تشکل‌ها و به ویژه بسیج دانش آموزی و سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ قدردانی کرد.

این مراسم با اجرای گروه‌های سرود و نمایش دانش آموزی و تجلیل از فرزندان معظم شهدا همراه بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1007648