ghafele
04 مرداد 1401 - 06:45

تکمیل بزرگراه جم- فیروزآباد تسریع شود/ لزوم رفع نقاط حادثه‌خیز

بوشهر- استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم رفع نقاط حادثه‌خیز در محورهای ارتباطی استان گفت: باید از همه ظرفیت‌ها برای تسریع در تکمیل بزرگراه جم- فیروزآباد استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد محمدی‌زاده چهارشنبه‌شب در نشست بررسی طرح‌های عمرانی شهرستان جم اظهار داشت: بهبود وضعیت تردد بین استان‌های بوشهر و فارس را به صورت ویژه در دستور کار داریم.

خبرنگار مهروی اضافه کرد: در این راستا مسیر جم - فیروزآباد به عنوان یکی از محورهای مهم محسوب می‌شود و از پرترددترین مسیرهای ارتباطی بین استان‌های بوشهر و فارس محسوب می‌شود.

استاندار بوشهر از تلاش ویژه برای تسریع در تکمیل بزرگراه جم - فیروزآباد خبر داد و افزود: تلاش و پیگیری لازم را برای تأمین اعتبار و سایر پشتیبانی‌ها برای تسریع در تکمیل بزرگراه جم - فیروزآباد خواهیم داشت.

وی با اشاره به اهمیت فراوان ایمنی جاده‌ها و مسیرهای بین بوشهر و استان‌های همجوار تصریح کرد: برای تحقق این مهم نهایت تلاش خود را به‌کار می‌گیریم.

محمدی زاده با اشاره به نقش مهم رفع نقاط حادثه خیز در کاهش تلفات جاده‌ای در سطح استان بیان کرد: نقاط حادثه‌خیز در سراسر استان باید اصلاح شود تا تلفات جاده‌ای به پایین‌ترین حد برسد و مردم دغدغه کمتری داشته باشند.

استاندار بوشهر بزرگراه جم - فیروزآباد را یکی از محورهای پرتردد در مسیر استان بوشهر به فارس دانست و افزود: بزرگراه جم - فیروزآباد تسهیل کننده راه دسترسی استان فارس به استان بوشهر محسوب می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 464834